Цікаві фільми жахів знімаються в самому різному стилі і на різну тематикуМожна виділити кілька основних різновидів:

Весь спектр цих підджанрів можна знайти на kinototo. Більше того, відвідувачі сайту отримують можливість побачити першими нові фільми жахів онлайн у високій якості. Ви цілком зможете насолодитися всіма звуковими та візуальними ефектами новинок 2015 року і гідно оцінити сюжет обраної кінокартини.Найкращі жахіття в одному місціУ нашу колекцію входять усі найцінніші та захоплюючі історії цього жанру. Розповіді про Дракулу, напружене паранормальне кіно, знамениті японські хорори, історії про жорстоких маніяків, популярні серіали про нашестя зомбі – нам є що дати будь-якому поціновувачу хорорів. Ми також детально стежимо за останніми оновленнями в промисловості. Саме тому в цьому розділі відвідувачі зможуть знайти останні прем'єри найкращих жахів з усього світу. До найкращих із них у 2015 році можна віднести: «Моя дівчина зомбі», «Полтергейст» та інші. Жахи найчастіше перетинаються з фантастикою, комедією, містикою, бойовиками та драмою.Починайте дивитися жахи безкоштовно у високій якості безпосередньо з нашого сайту. На вас чекає захоплююча подорож у страшне царство монстрів, темних сил, загадкових привидів та паранормальних явищ. Ми гарантуємо вам море вражень та незабутні відчуття!

">

Дивитися фільми Жахів

Виходу немає (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Жахи / Трилер

З землі (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Драма / Жахи

Тихе місце 2 (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Жахи / Трилер

ParaPod: британські мисливці за привидами (2020)

 • 2020 / Фільми / Комедія / Документальний / Жахи

Параноїдальні фільми 8: DVD+ (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Жахи

Попередження (2020)

 • 2020 / Фільми / Жахи / Трилер

Нехай буде освячено ім'я Твоє, (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Жахи

Полювати (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Бойовик / Жахи / Трилер

Ніщо (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Жахи / Трилер

Параноїдальні фільми 5: Перемотування назад (2020)

 • 2020 / Америка / Канада / Фільми / Жахи

У цьому розділі нашого ресурсу ви поринете в похмурий і моторошний світ сучасних жахів. Серійні маніяки, вбивці, монстри, страшні епідемії та злі духи – людей постійно лякають та одночасно притягують ці речі. Завдяки нашому сайту ви зможете дивитися онлайн жахи безкоштовно у будь-який зручний час дня та ночі.Жанр "хорор" у кінематографі почав зароджуватися ще на стику XIX і XX століть. Саме тоді вийшла знаменита 12-хвилинна стрічка під назвою "Франкентшейн", яку можна назвати першим відомим фільмом жахів. Розвиток технологій і зміна психології людини - це інструменти, що дозволяють індустрії жахів постійно розвиватися. Як основу для сюжету картини, режисери також часто використовують оповідання та книги відомих авторів. Так екранізацію отримали твори Мері Шеллі, Брема Стокера, Стівена Кінга та багатьох інших популярних авторів.Цікаві фільми жахів знімаються в самому різному стилі і на різну тематикуМожна виділити кілька основних різновидів:
 • слешери (фільми про маніяків та вбивць);

 • фільми про канібалів;

 • картини про перевертнів;

 • фільми, присвячені тематиці зомбі та апокаліпсису;

 • стрічки про вампірів;

 • комедійні страхи.Весь спектр цих підджанрів можна знайти на kinototo. Більше того, відвідувачі сайту отримують можливість побачити першими нові фільми жахів онлайн у високій якості. Ви цілком зможете насолодитися всіма звуковими та візуальними ефектами новинок 2015 року і гідно оцінити сюжет обраної кінокартини.Найкращі жахіття в одному місціУ нашу колекцію входять усі найцінніші та захоплюючі історії цього жанру. Розповіді про Дракулу, напружене паранормальне кіно, знамениті японські хорори, історії про жорстоких маніяків, популярні серіали про нашестя зомбі – нам є що дати будь-якому поціновувачу хорорів. Ми також детально стежимо за останніми оновленнями в промисловості. Саме тому в цьому розділі відвідувачі зможуть знайти останні прем'єри найкращих жахів з усього світу. До найкращих із них у 2015 році можна віднести: «Моя дівчина зомбі», «Полтергейст» та інші. Жахи найчастіше перетинаються з фантастикою, комедією, містикою, бойовиками та драмою.Починайте дивитися жахи безкоштовно у високій якості безпосередньо з нашого сайту. На вас чекає захоплююча подорож у страшне царство монстрів, темних сил, загадкових привидів та паранормальних явищ. Ми гарантуємо вам море вражень та незабутні відчуття!