Цікаві фільми жахів знімаються в самому різному стилі і на різну тематикуМожна виділити кілька основних різновидів:

Весь спектр цих підджанрів можна знайти на kinototo. Більше того, відвідувачі сайту отримують можливість побачити першими нові фільми жахів онлайн у високій якості. Ви цілком зможете насолодитися всіма звуковими та візуальними ефектами новинок 2015 року і гідно оцінити сюжет обраної кінокартини.Найкращі жахіття в одному місціУ нашу колекцію входять усі найцінніші та захоплюючі історії цього жанру. Розповіді про Дракулу, напружене паранормальне кіно, знамениті японські хорори, історії про жорстоких маніяків, популярні серіали про нашестя зомбі – нам є що дати будь-якому поціновувачу хорорів. Ми також детально стежимо за останніми оновленнями в промисловості. Саме тому в цьому розділі відвідувачі зможуть знайти останні прем'єри найкращих жахів з усього світу. До найкращих із них у 2015 році можна віднести: «Моя дівчина зомбі», «Полтергейст» та інші. Жахи найчастіше перетинаються з фантастикою, комедією, містикою, бойовиками та драмою.Починайте дивитися жахи безкоштовно у високій якості безпосередньо з нашого сайту. На вас чекає захоплююча подорож у страшне царство монстрів, темних сил, загадкових привидів та паранормальних явищ. Ми гарантуємо вам море вражень та незабутні відчуття!

">

Дивитися фільми Жахів

Бокас (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Жахи

Екстрасенси (2019)

 • 2019 / Фільми / Драма / Жахи / Трилер

Грань часу (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Драма / Жахи / Фантастика

Стрёмные 3D-акулы (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Пригоди / Комедія / Жахи

Зять (2019)

 • 2019 / Фільми / Жахи / Трилер

Пам'ять: витоки інопланетянина (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Документальний / Жахи / Фантастика

Солодкі душі (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Жахи / Фантастика / Трилер

клоуни-вбивці (2019)

 • 2019 / Фільми / Жахи / Детектив / Трилер

Пекельна діва (2019)

 • 2019 / Фільми / Фентезі / Жахи

Ми закликаємо до темряви (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Жахи / Трилер

Поховання (2019)

 • 2019 / Америка / Канада / Фільми / Жахи

У цьому розділі нашого ресурсу ви поринете в похмурий і моторошний світ сучасних жахів. Серійні маніяки, вбивці, монстри, страшні епідемії та злі духи – людей постійно лякають та одночасно притягують ці речі. Завдяки нашому сайту ви зможете дивитися онлайн жахи безкоштовно у будь-який зручний час дня та ночі.Жанр "хорор" у кінематографі почав зароджуватися ще на стику XIX і XX століть. Саме тоді вийшла знаменита 12-хвилинна стрічка під назвою "Франкентшейн", яку можна назвати першим відомим фільмом жахів. Розвиток технологій і зміна психології людини - це інструменти, що дозволяють індустрії жахів постійно розвиватися. Як основу для сюжету картини, режисери також часто використовують оповідання та книги відомих авторів. Так екранізацію отримали твори Мері Шеллі, Брема Стокера, Стівена Кінга та багатьох інших популярних авторів.Цікаві фільми жахів знімаються в самому різному стилі і на різну тематикуМожна виділити кілька основних різновидів:
 • слешери (фільми про маніяків та вбивць);

 • фільми про канібалів;

 • картини про перевертнів;

 • фільми, присвячені тематиці зомбі та апокаліпсису;

 • стрічки про вампірів;

 • комедійні страхи.Весь спектр цих підджанрів можна знайти на kinototo. Більше того, відвідувачі сайту отримують можливість побачити першими нові фільми жахів онлайн у високій якості. Ви цілком зможете насолодитися всіма звуковими та візуальними ефектами новинок 2015 року і гідно оцінити сюжет обраної кінокартини.Найкращі жахіття в одному місціУ нашу колекцію входять усі найцінніші та захоплюючі історії цього жанру. Розповіді про Дракулу, напружене паранормальне кіно, знамениті японські хорори, історії про жорстоких маніяків, популярні серіали про нашестя зомбі – нам є що дати будь-якому поціновувачу хорорів. Ми також детально стежимо за останніми оновленнями в промисловості. Саме тому в цьому розділі відвідувачі зможуть знайти останні прем'єри найкращих жахів з усього світу. До найкращих із них у 2015 році можна віднести: «Моя дівчина зомбі», «Полтергейст» та інші. Жахи найчастіше перетинаються з фантастикою, комедією, містикою, бойовиками та драмою.Починайте дивитися жахи безкоштовно у високій якості безпосередньо з нашого сайту. На вас чекає захоплююча подорож у страшне царство монстрів, темних сил, загадкових привидів та паранормальних явищ. Ми гарантуємо вам море вражень та незабутні відчуття!